d
X-Tra Gel
, özellikle kadınlarda görülen, selülit ve hızlı kilo alıp vermelerine bağlı çatlaklıklar ile tedavi sürecinde yardımcı bir jel türüdür. Artık yeni yöntemlere başvurulan cilt ve deri problemlerinde, kremlerin önemi büyüktür. İçeriğinde Guarana, Macrocystis Pyrifera (Kelp), Hydrolyzed Wheat Protein (Hidrolize Buğday Proteini), Juniperus communis (Ardıç), Rosmarinus Officinalis (Biberiye), Pelargonium Odoratissimum (Itır), Citrus Grandis (Greyfurt), Citrus Dulcis (Portakal) gibi  zengin maddeler yer vermektedir. Cilt hassas ve esnek bir yapıdadır. Cildin yazın farklı, kışın farklı etkileşim göstermesini fark etmişsinizdir. Yaz sıcaklarına bağlı olarak güneşin etkisiyle, vücutta ışınlara bağlı olarak sarkmalar görülür. Kışın ise vücut kendi kendini toparlamaya çalışır. Hücre yenilenmesi olayı, soğuk havalara girildikçe daha etkili olmaktadır.

Kilo alıp vermeye de bağlı olarak cilt, sarkar veya çatlar. Cilt çatlakları, izler şeklinde görülür ve görünüme zarar verir.  Hızlı kilo verme ve yaşın artması ile cildin gevşemesi, sarkması hatta kırışıklıkların olması birçok psikolojik sorunu da beraberinde getirir. Cilt sıkılaştırmasına yönelik bazı yöntemler vardır. daKimi doğal, kimi teknoloji etkisiyle. Yüz bölgesindeki sıkılaştırma yöntemleri arasında Lazerli cilt sıkılaştırma uygulaması vardır. Maliyetinin, her bütçe için aynı olmadığını biliyoruz. Lazerli uygulamalarda cildin alt tabakasındaki kolajen dokunun daha fazla salgılanması sağlanır.

Hızlı kilo verdikten sonrası sarkmalar için ise genel olarak kullanılan egzersiz programları, cilt sıkılaştırıcı kremler kullanılır.  Evinizde rahatlıkla, baskı altında kalmadan Sıkılaştırıcı Jel ile sorunlu bölgelerinize tatbik ederek, masaj yardımıyla dağıtabilirsiniz. Ayrıca selülit ve çatlaklara mahal vermemek için, bol bol su içmek, karbonhidratlı besinlerden uzak durmak ve kahve türü içeçek alışkanlıklarını bırakmak gerekir.

Bize bu kelimelerden ulaştınız;

x-tra gel, extra jel, extra gel, sıkılaştırıcı jel, cilt sarkması, vücut sarkması, selülit, selülit nasıl yok edilir, cilt sarkması nasıl önlenir, cilt bakımı, vücut bakımı kelimelerini kullanarak  sitemize ulaştınız.

Kolay Sipariş Seçeneği

Sıkılaştırıcı Jel;  Mersin, Amasya, Çorum illeri gibi tüm Türkiye’yi kapsayan hizmet anlayışı, çoğu yurt dışı ülkelerine de gönderimleriyle devam etmektedir. Danimarka  gibi Dünya ülkelerinden, Kopenhag, Esbjerg, Fredericia   eyalet ve şehirlerine varana kadar, uzak yakın demeden, gönderimi sağlanmaktadır.2 adet sipariş verdiğinizde Ücretsiz Kargo + Termal Zayıflama Kemeri Hediye verilmektedir. Telefon parası ödemeden, Express yoluyla sipariş verebileceğiniz gibi, Whatsapp, Facebook, Skype, Instagram gibi sosyal medya üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Ödeme konusunda da bir hayli kolaylık sağlayan Sıkılaştırıcı Jel, Western Union, Kredi kartı, Money gram, Ria Express gibi ödeme yollarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Size bir teknoloji kadar yakınız.


  • X-TRA GEL Siparişi

  • X-TRA GEL Avrupa Sipariş

    X-TRA GEL Avrupa SiparişXtra Gel Satın Al

Xtra Gel © 2014 Orjinal Xtra Gel Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Xtra Gel - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Xtra Gel bir ilaç değildir.Xtra Gel Kozmetik Ürünüdür. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden xtragel.net sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?