Xtra Gel Avrupa Satış ve Sipariş Sitesi

X-Tra Gel Avrupa Satışımız Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımız için her türlü kolaylığı sağlayacak şekilde satışı ve pazarlaması yapılan sağlıklı ve güvenilir bir üründür. Gönül rahatlığı ile ve kolayca siparişinizi oluşturabilir ve istediğiniz ürüne en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. X-Tra Gel sipariş formunu doldurarak yada sipariş hattını dilediğiniz zaman arayarak sipariş oluşturabilir ve rahatlıkla ürüne ulaşabilirsiniz.

X-Tra Gel ürününe kolay ve hızlıca ulaşmak için sitemize güvenebilirsiniz. Sitemiz 256 Bit SSL ile korunmaktadır ayrıca sizlere ödeme güçlüğü yaşamamanız için farklı yöntemler sunarak ürüne zahmetsiz ve kolayca ulaşma imkanı sunmaktadır. Sitemiz tüm Avrupa ülkelerinden sizleri yormayarak ve zahmetsiz bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirme imkanı sağlar ve en kısa sürede ürüne ulaşma imkanı sağlar.
Dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz Money Gram ile dilerseniz Western Union ile siparişinizin ücretini ödeyebilir ve ürünü kolayca getirtebilirsiniz. Alışverişinizi güvenle ve keyifle yapabilirsiniz ayrıca paket gizliliği prensibimiz gereği siparişleriniz içi belli olmayacak şekilde paketlenecek ve adresinize kargolanacaktır. X-Tra Gel ürününe tüm Avrupa ülkelerinden şipariş verebilirsiniz.

X-Tra Gel Arnavutluk Tiran, X-Tra Gel Ermenistan Erivan, X-Tra Gel Finlandiya Helsinki, X-Tra Gel Fransa Paris, X-Tra Gel Almanya Berlin,X-Tra Gel Yunanistan Atina, X-Tra Gel Gürcistan Tiflis, X-Tra Gel Moldova Kişinev, X-Tra Gel Monako Monaco-Ville, X-Tra Gel Karadağ Podgorica,X-Tra Gel Hollanda Amsterdam, X-Tra Gel Norveç Oslo, X-Tra Gel İsveç Stockholm, X-Tra Gel İsviçre Bern, X-Tra Gel  Avusturya Viyana, X-Tra Gel Belçika Brüksel, X-Tra Gel Bosna Hersek Saraybosna, X-Tra Gel Bulgaristan Sofya, X-Tra Gel Macaristan Budapeşte, X-Tra Gel İzlanda Reykjavik, X-Tra Gel İtalya Roma, X-Tra Gel Letonya Riga, X-Tra Gel Polonya Varşova, X-Tra Gel Portekiz Lizbon, X-Tra Gel İrlanda Cumhuriyeti Dublin, X-Tra Gel Romanya Bükreş, X-Tra Gel Rusya Moskova, X-Tra Gel Ukrayna Kiev, X-Tra Gel İngiltere Londra, X-Tra Gel Hırvatistan Zagreb, X-Tra Gel Çek Cumhuriyeti Prag, X-Tra Gel Danimarka Kopenhag, X-Tra Gel Estonya Tallinn, X-Tra Gel Litvanya Vilnius, X-Tra Gel Lüksemburg Lüksemburg, X-Tra Gel Makedonya Üsküp, X-Tra Gel Malta Valetta, X-Tra Gel San Marino San Marino,X-Tra Gel  Sırbistan Belgrad, X-Tra Gel Slovakya Bratislava, X-Tra Gel Slovenya Ljubljana, X-Tra Gel İspanya Madrid

X-Tra Gel ürünümüze ayrıca Almanya’nın tüm eyaletlerinden :X-Tra Gel Baden-Württemberg, X-Tra Gel Bavyera
X-Tra Gel Brandenburg, X-Tra Gel Bremen, X-Tra Gel Hamburg, X-Tra Gel Hessen, X-Tra Gel Mecklenburg-Vorpommern, X-Tra Gel Aşağı Saksonya Kuzey Ren-Vestfalya, X-Tra Gel Rheinland-Pfalz, X-Tra Gel Saarland, X-Tra Gel Saksonya, X-Tra Gel Sachsen-Anhalt, X-Tra Gel Schleswig- Holstein, X-Tra Gel Thüringen

Avusturyanın tüm eyaletlerinden : X-Tra Gel Burgenland, X-Tra Gel Karintiya, X-Tra Gel Aşağı Avusturya, X-Tra Gel Yukarı Avusturya, X-Tra Gel Salzburg, X-Tra Gel Styria, X-Tra Gel Tirol, X-Tra Gel Vorarlberg, X-Tra Gel Viyana

Avustralya’nın tüm eyaletlerinden : X-Tra Gel Avustralya Başkent Bölgesi, X-Tra Gel Batı Avustralya, X-Tra Gel Güney Avustralya, X-Tra Gel Kuzey Toprakları, X-Tra Gel Queensland, X-Tra Gel Tazmanya, X-Tra Gel Victoria, X-Tra Gel Yeni Güney Galler

Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından ve Dünya’nın her yerinden sipariş verebilirsiniz. X-Tra Gel Rusya, X-Tra Gel Filipinler, X-Tra Gel Cezayir, Çad, X-Tra Gel Angola, X-Tra Gel Benin, X-Tra Gel Botsvana, X-Tra Gel Burkina Faso, DX-Tra Gel emokratik Kongo Cumhuriyeti, X-Tra Gel ABD, X-Tra Gel Kanada, X-Tra Gel Arjantin gibi ülkelerden de sipariş verebilirsiniz.

x-tra gelX-Tra Gel Avrupa Kampanyası
1 Kutu X-TRA GEL 35 Euro
2 Kutu X-TRA GEL 70 Euro
3 Kutu X-TRA GEL 105 Euro
4 Kutu X-TRA GEL 140 Euro
5 Kutu X-TRA GEL 175 Euro+ 1 Adet Manyetik Sırt Yeleği Hediye
10 Kutu X-TRA GEL 350 Euro + 2 Adet Manyetik Sırt Yeleği Hediye
20 Kutu X-TRA GEL 700 Euro + 2 Adet Manyetik Sırt Yeleği Hediye

x-tra gel kapsülX-Tra Gel Kapsülü Avrupa Kampanyası (Stokda Yok)
1 Kutu X-TRA GEL KAPSÜL 30 Euro  (Stokda Yok)
2 Kutu X-TRA GEL KAPSÜL  60 Euro (Stokda Yok)
3 Kutu X-TRA GEL KAPSÜL  90 Euro (Stokda Yok) 
4 Kutu X-TRA GEL KAPSÜL  120 Euro (Stokda Yok)
5 Kutu X-TRA GEL KAPSÜL  150 Euro+ 1 Kutu  X-TRA GEL KAPSÜL Bedava + Ücretsiz Kargo (Stokda Yok)
10 Kutu X-TRA GEL KAPSÜL  300 Euro +2 Kutu  X-TRA GEL KAPSÜL Bedava + Ücretsiz Kargo (Stokda Yok)
20 Kutu X-TRA GEL KAPSÜL  600 Euro + 4 Kutu  X-TRA GEL KAPSÜL Bedava + Ücretsiz Kargo (Stokda Yok)

Avrupa Sipariş

Avrupa Siparişlerinizde Kapıda Ödeme Seneçeğimiz Yoktur. Ödeme seçenekleri aşağıdaki için bilgileri okuyunuz.

Nasıl Ödeme Yapacağım ?

1. Western Union ile isme havale
2. Ziraat Bankası ile döviz hesabına havale
3. FinansBank döviz hesabına havale
4. Moneygram ile Asya Banka havale
5. Rio Money Transfer ile ödeme
6. Ptt ile isme havale
7. Kredi Kartı İle Online Ödeme (Yabancı banka kartlarında kimlik fotokopisi zorunluluğu vardır.)
8. Türk Bankalarına ait kredi kartı ile ödeme (Komisyon ücreti alınmaktadır.)

Hemen Sipariş Ver

E-Mail İle Nasıl Sipariş Verebilirim ?

yurtdisisiparis@hotmail.net e-mail adresimize ;
– Ad Soyad,
– Adres,
– Ürün Adı,
– Ürün Adeti
bilgileri eksiksiz olarak doldurarak e-mail ile sipariş verebilirsiniz.

Mesaj İle Nasıl Sipariş Verebilirim ?

– Ad Soyad,
– Adres,
– Ürün Adı,
– Ürün Adeti
bilgileri eksiksiz olarak doldurarak telefon numaralarımıza mesaj gönderebilirsiniz.

Sipariş Gönderim Şartları

1. Vermiş olduğunuz siparişin ödemesi hesabımıza geçtiği an
2. Western Union şifresini bildirdiğiniz an
3. Money Gram şifresini bildirdiğiniz an
4. Döviz hesabımıza paranızın yattığı an
Yukarıdaki belirtilen şartlar yerine getirildiği andan itibaren ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. 
Paketiniz kargoya verildiği an, vermiş olduğunuz cep telefonuna kargo numarası SMS olarak bildirilir.

Paket Alım Kuralları;

1. Gününde alınmayan, unutulan, keyfi iptal durumlarından firmamız sorumlu değildir.
2. Alınmayan ve kabul edilmeyen paketlerde PARA İADEMİZ YOKTUR.

Yapmış olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır. En son yapılan kampanyalar bir önceki yapılan kampanyaları bağlamaz.
Gümrük bedeli alıcıya aittir. Gümrük sorunu yaşayan paketlerden firmamız sorumlu değildir.
Sipariş verdiğiniz andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılacağınızdan dolayı aksi yönde yaşanacak durumlardan dolayı firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Karbonat çayı içeriğinde bulunan doğal ve faydalı bitkiler ile insanların zayıflamasına yardımcı olan bir üründür. Sağlıklı bir şekilde tüketebileceğiniz bu ürün ile birlikte vücudunuzun ihtiyacı olan bir çok besini ve takviyeyi bu yolla alabilirsiniz. Karbonat çayını Avrupa’dan sipariş vermek isteyen müşterilerimize özel kampanyalarımız ile kapılarına kadar ulaştırıyoruz. Kolay ödeme yöntemlerimiz ile ödemenizi yaparak karbonat çayı siparişi verebilirsiniz. Karbonat çayının eşsiz faydalarından sizde yararlanmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.


  • X-TRA GEL Siparişi

  • X-TRA GEL Avrupa Sipariş

    X-TRA GEL Avrupa SiparişXtra Gel Satın Al

Xtra Gel © 2014 Orjinal Xtra Gel Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Xtra Gel - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Xtra Gel bir ilaç değildir.Xtra Gel Kozmetik Ürünüdür. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden xtragel.net sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?