2Vücudumuzun bizlere oynadığı oyunları görmek istemeyiz bazen. Vücut içinde ayrıca bir engel olabilen yağ dokuları, bozulmalara uğradıklarında sonuçları kötü olabiliyor. Portakal kabuğu görünümünde selülitler, göbek, kasık çatlakları ve bir çok kırışıklıklar, cildimizin başlıca sorunları olarak baş göstermektedir. Özellikle bayanlarda bu durum söz konusu olduğunda etkileri daha fazla görülüyor. Hem psikolojik hem fiziken çok fazla etkilenebiliyorlar. Görünüme verilen değer kadar, alışık olduğumuz hayat tarzına da veda edebilmeliyiz. Eğer sorun olduğunu tespit etmişsek o alışkanlıklarımıza çizgi çekebilmeliyiz. Göbek ve belde oluşan gevşeme, boyun ve ciltte oluşan selülitler, basen bölgesindeki portakal kabuğu görünümü ve bacaklarda olan pürüzlü görünüm için illaki bir çözüm arayışına girilecektir. İstenir ki hiç olmasın ve boşuna zaman harcamayalım. Erkeklerde daha az olmasının ardında, östrojen hormonunun(kadınlık hormonu) az salgılandığı görülmüştür. Kadınlara özel hormonun yaygınlığı nedeniyle deri altında deformasyonlar gerçekleşir.

Sıkılaştırıcı Jel içerisinde;

Guarana; yapraklarını dökmeyen, Amazon yağmur ormanları bitkisidir. Dışarıdan alınan yağı ve karbonhidratı enerjiye çevirmesi ihtimalinin üzerinde durulmaktadır.

Buğday Proteini; kas oranın artması ve sağlıklı kilo kontrolü için yardımcı olabilir.

Ardıç;  selülitlerde ve deri problemlerinde ardıçtan faydalanıldığı tespit edilmiştir.

Biberiye;  kan dolaşımını artırarak ciltteki hücrelerin yenilenmesi adına ve özellikle iltihabın oluşmasını engellemek adına kullanıldığı saptanan bitki çeşididir.

Itır; pembe, beyaz renklerde açan bir süs bitkisidir. Ciltte akne şikayetleri ve ciltte güzel bir görünüm bırakmak adına kullanıldığı düşünülüyor.

Greyfurt;  C vitamini ve potasyum bakımından zengindir.egzersiz-siki-vucut-660x330

Portakal; kış aylarının vazgeçilmezi olan portakalın akneler ve cildin düzgünleşmesi üzerinde etkili olabildiğine inanılıyor.

Deniz Yosunu;  dünya atmosferine en çok oksijen üreten organizmalar olarak bilinirler. Mineral, metaloidler, vitaminler ve amino asitler gibi içeriklere sahip olduğundan oldukça faydalı bir bitkidir.

X-tra Gel, bildiğiniz bakım kremleriyle kıyaslanamayacak kadar bitkisel ve kaliteli bir ürün olma yolunda ilerlemektedir. Cildinizle bir bütün olabilin diye…

 


  • X-TRA GEL Siparişi

  • X-TRA GEL Avrupa Sipariş

    X-TRA GEL Avrupa SiparişXtra Gel Satın Al

Xtra Gel © 2014 Orjinal Xtra Gel Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Xtra Gel - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Xtra Gel bir ilaç değildir.Xtra Gel Kozmetik Ürünüdür. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden xtragel.net sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?