sıkılaştrcıÇoğu zayıflama ürünlerinde kilo vermenize etki eden içerik ve maddeler vücutta depolanan su miktarına etki ederek bu süreçte yorgun ve halsiz düşmenize sebep olurken Xtra Gel kapsüllerin en büyük farkı vücuttaki su oranına büyük oranda etki etmeden, vücutta birikmiş yağların yakılmasına yardımcı olmaya çalışabilir ve gün boyu enerjik ve zinde olmanıza destek olabilir.

Xtra gelin içinde guarana, buğday proteini, ardıç, biberiye, ıtır, greyfurt, portakal ve deniz yosunu bulunuyor.

Guarana: Xtra gel jelin etkili maddesi. Guarana bitkisinin özelliği kafein içeren bir bitki olması. Ağızdan alınan kafein selülite sebep olurken dışarıdan uygulanan kafein vücutta incelme sağlayabiliyor. Guarana bitkisinin bu şaşırtıcı fonksiyonu Extra Jel için ana maddedir.

Buğday proteini (Hydrolyzed Wheat Protein): Buğday hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. Buğday ve ürünlerini yemekten çok cilde olan faydasının daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Buğdayın yapısal zenginliği ciltte sıkılaşma sağlıyor.

Ardıç (Juniperus communis): Ardıç adını sıkça bahsettirmeye başlayan bir bitki. Ardıç selülit sebebiyle ciltteki oluşan kötü görünümü yok edebiliyor.

Biberiye (Rosmarinus Officinalis): Biberiye her alanda karşımıza çıkan bir bitki. Güzellik ve estetik konusunda da faydalanabilinen ardıç hızlandırdığı kan dolaşımıyla hücrelerin oksijen ihtiyacını karşılamaya elverişlidir. Selülit görünümü engelleyerek cildin sıkılaşmasına olumlu olabilir.

Itır (Pelargonium Odoratissimum): Itır, cilde makyaj yapan bir bitkidir. Cildin renk dengesini sağlamaya yardımcı.

Deniz yosunu (Macrocystis Pyrifera): Denize ait her şey cilt üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Bu bitki çeşidinin doğada kolayca ve çokça bulunması büyük bir şans. Güzelleşmek için deniz yosunları yıllardır kullanılır. Deniz yosunları cildin esnek ve sıkı olmasında etkin bir rol oynar.

Greyfurt (Citrus Grandis): Birçok vitamini içinde barındıran greyfurt cilt için gerekli vitamin değerlerini sağlıyor. Greyfurt antioksidandır.

Portakal (Citrus Dulcis): Portakalın vücuda olan faydası sebebiyle birçok ürün üretiliyor. Zayıflama jeli portakalın cilde olan faydasından yoksun değil. Portakalın cilt yapısında oluşturduğu etkiler; sağlamlık ve sıkılaştırma.

Sıkılaştırıcı Jel ile özgüvene sımsıkı tutunun.


  • X-TRA GEL Siparişi

  • X-TRA GEL Avrupa Sipariş

    X-TRA GEL Avrupa SiparişXtra Gel Satın Al

Xtra Gel © 2014 Orjinal Xtra Gel Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Xtra Gel - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Xtra Gel bir ilaç değildir.Xtra Gel Kozmetik Ürünüdür. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden xtragel.net sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?