x-tra jel kapsülX-TRA GEL KULLANIMI:
X-TRA JEL’i uygulamadan önce bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz. Bir miktar X-TRA GEL uygulama yapılacak bölgeye dökülür, dairesel hareketler ile 2-3 dakika hafif şekilde masaj yapılarak sürülmesi tavsiye edilir. X-TRA JEL günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere temiz bölgeye yeteri kadar jel dökülür, masaj yapılarak cilt tarafından emilimi sağlanır. X-TRA GEL’in kokusu çok hoş olup jel form’da olması ile kolay bir şekilde uygulanır ve cilt tarafından emilir.

X-TRA GEL KAPSÜL KULLANIMI:
Önerilen Kullanım : X-TRA GEL bitkisel kapsül, sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.

Hemen Sipariş Ver

 


  • X-TRA GEL Siparişi

  • X-TRA GEL Avrupa Sipariş

    X-TRA GEL Avrupa SiparişXtra Gel Satın Al

Xtra Gel © 2014 Orjinal Xtra Gel Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Xtra Gel - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Xtra Gel bir ilaç değildir.Xtra Gel Kozmetik Ürünüdür. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden xtragel.net sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?